Facebook ikon Twitter logo Print side

Politisk leiing

Innhold

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?


Ordførar

Ordførar Marianne Sandahl BjorøyOrdførar i Fjell kommune er Marianne Sandahl Bjorøy. Ho representerer Arbeiderpartiet og har hatt ordførervervet sidan oktober 2015.

Ordføreren er kommunen sin fremste representant og tek i vare dei gjeremåla som er knytte til vervet gjennom lover, forskrifter og reglement.

Slik kjem du i kontakt med ordføraren:
Telefon: 55 09 70 01
Mobil: 414 49 370
Epost: ordforer@fjell.kommune.no
Besøksadresse: Foldnesvegen 1, 5353 Straume
Postadresse: Fjell kommune, Postboks 184, 5342 Straume

Om å kontakta ordføraren

Ordføraren ønskjer god dialog med innbyggjarane i kommunen. Ta gjerne kontakt med ordfører Marianne Sandahl Bjorøy, men hugs at både e-postsendingar og anna post vert behandla i samsvar med «lov om offentlighet i forvaltningen». Du må difor rekna med at innhaldet i meldinga din kan verta gjort offentleg.

Varaordførar

Varaordførar Tom Georg Indrevik

Tom Georg Indrevik, representerer Høgre
55 09 70 42
913 13 409
tomgeorg.indrevik@fjell.kommune.no

Komiteleiarar

Komiteleiar for drift og forvaltning

Ernst Morten Einarsen, representerer Høgre
kdf.ernst@gmail.com
959 130 88 

Komiteleiar for plan og utvikling

Henning Ekerhovd, representerer Arbeidarpartiet
heke@broadpark.no
950 38 693

Komiteleiar Ernst Morten Einarsen (H)Komiteleiar Henning Ekerhovd (AP)

Gruppeiarar 2015 - 2019

Egil Haaland (AP)
egilhaaland75@gmail.com
928 96 477

Anita Garlid Johannessen (FrP)
anita@garlid-johannessen.com
452 28 337

Karsten Henrik Sprenger  (H)
ksprenger@hotmail.com
457 91 672

Odd Bjarne Skogestad (KrF)
oddbskogestad@gmail.com
416 80 192

Monica Alvheim (MDG)
monica@jacobsen-dental.no
401 60 568

Svein Bergh (Sotralista)
svein.bergh@husbygg.as
906 77 514

Johannes Kobbeltvedt (SP)
jokob@broadpark.no
900 44 020

Andreas Unneland (SV)
andreas.unneland@hotmail.com
938 83 464

Olav Kobbeltveit (V)
olav.kobbeltveit@icloud.com
908 95 185

Egil Haaland (AP)Anita Garlid Johannessen (FrP)Odd Bjarne Skogestad (KrF)Monica Alvheim (MDG)Svein Bergh (Sortalista)Andreas Unneland (SV)Olav Kobbeltveit (V)


Publisert: 20.05.2016 15:08
Sist endret: 27.09.2016 09:56
Rådhus

Besøksadresse:

Foldnesvegen 1
5354 Straume

Posadresse:

Postboks 184
5342 Straume

Telefon: 55 09 60 00